Aktör Öğretmen Akademisi

Akademiden haberler için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenizi rica ederiz.

İletişim
Koordinatör: İsmail Erdoğan
ismael.erdogan@gmail.com

Edebiyat Akademisi

Akademiden haberler için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenizi rica ederiz.

İletişim
Koordinatör:Mahmut Bıyıklı
haberkultur@gmail.com

İletişim
Koordinatör Y.: Fatma Kevser Sümer
fatmaakevser@gmail.com

Lisan Akademisi

Akademiden haberler için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenizi rica ederiz.

İletişim
Koordinatör: Hale Yurttabir
eltcoordinator@gmail.com

Müzik Akademisi

Akademiden haberler için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenizi rica ederiz.

İletişim
Koordinatör: İlksen Kodal
ilksenkodal@gmail.com

Sanat Akademisi

Akademiden haberler için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenizi rica ederiz.

İletişim
Koordinatör: İsmail Erdoğan
ismael.erdogan@gmail.com

Bilim Olimpiyatları Enstitüsü

Akademiden haberle için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenisi rica ederiz.

İletişim
Koordinatör: Murat Yoğurtçu
matemura@gmail.com

Türk-İslam Düşüncesi ve Bilimi Enstitüsü

Akademiden haberle için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenisi rica ederiz.

Teknoloji Enstitüsü

Akademiden haberle için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenisi rica ederiz.

İleri Robotik Kodlama Atölyesi / İstanbul Şehir Üniversitesi-Maltepe
Asil Liste
  1. MURAT YAŞAR
  2. BEHÇET ÇEVİK
  3. GÖKHAN KİPRİTCİ
  4. NAİL GÜN
  5. MUHAMMET GÜRÇAY
  6. YUNUS TOPUZ
  7. MUSA ŞAHBAZ
  8. AYBİÇE DEMİRCİ
  9. MESUT KOCA
  10. BEKİR KURT
  11. HASAN KOÇALİ
  12. ZEKİ ERES
  13. BİROL KAMA
  14. EMRE METİNKAYA
  15. ALTUĞ ÇETİN
  16. ERDİ ESER
  17. SUZAN TOPRAK
  18. ALEV ASLAN YEŞİLTEPE
  19. ABDULLAH AKTAŞ
  20. İCABİ GÜLER
İleri Robotik Kodlama Atölyesi / İstanbul Şehir Üniversitesi-Maltepe
Yedek Liste
  1. NURAY TOPARLAK
  2. BERNA BAYAR
  3. MUSTAFA YILDIRIM
  4. ARZU PINAR COŞAR
  5. SULTAN MOR
  6. KÖKSAL AYYILDIZ
  7. MUHAMMET ÇALIŞKAN
  8. SERKAN SOLMAZ
  9. BEYTULLAH ÇAYIROĞLU
  10. DOĞAN KERVAN

Robotik Kodlama / Ahmet Sani Gezici MTAL - Kadıköy
Asil Liste
  1. FATMA TUĞÇE KURT
  2. HAKAN KÜÇÜKAYDIN
  3. SEFA YÜKSEL
  4. SALİH ÇİFTÇİ
  5. GÖZDE KIRMIZI
  6. GİZEM YILMAZ ATAYGÜL
  7. NURGÜL DOĞDU GENÇ
  8. ÖZLEM DOKUMACI
  9. ŞEYMANUR MARABA
  10. DEMET ÖZTÜRK
  11. MERVE ORUÇ
  12. GÜLÇİN UĞURLU
  13. HATİCE BAL
  14. SİBEL ULUCAN
  15. YEŞİM ATALAY
  16. NALAN DUYGULU
  17. KORAY KEBAPÇI
  18. SERFİNAZ AÇIKGÖZ
  19. YALÇIN ATLI
  20. SEDA YİĞİT
Robotik Kodlama / Ahmet Sani Gezici MTAL - Kadıköy
Yedek Liste
  1. GULER OZTEPE KORKMAZ
  2. ŞEVKET DEDE
  3. AYŞE ÇINAR KARAKAYA
  4. ÇİĞDEM BERÖZ
  5. İLKNUR ÇETİN
  6. GÖKHAN TURAN
  7. ÖZGÜL AKYOL
  8. YASEMİN OĞUZ
  9. ZEKİYE REYHAN BOZKUŞ
  10. SABAHAT TURAN

Artırılmış Gerçekli Atölyesi / 75. Yıl DMO MTAL Sancaktepe
Asil Liste
  1. KEVSER OKUR KARATEKE
  2. ESRA ÖVEZ
  3. AŞIR YILMAZ
  4. MUSTAFA TUĞYAN
  5. SERHAN BİNGÖL
  6. NAZİRE SELEN
  7. SALİH ŞAHİN
  8. GÜLŞEN
  9. DİDEM YALÇIN
  10. AYŞE EMEKSİZ
  11. TUĞBA KARLIĞA ATA
  12. AYSEL ARSLANHAN
  13. SAADET ÖZCAN
  14. HAKAN SUADİYE
  15. İSMAİL HAKKI GENÇ
  16. KADİR SELİMOĞLU
  17. MUHAMMET MERT
  18. YASEMİN AYDIN
  19. TUĞÇE İPEK
  20. İLKER KAYA
Artırılmış Gerçekli Atölyesi / 75. Yıl DMO MTAL Sancaktepe
Yedek Liste
  1. MEHMET SELİM ÇELEBİ
  2. UĞUR ÇAKIR
  3. ALİ KEMAL YAR
  4. NURCAN KORKMAZ KARATAŞ
  5. BANU TURAN
  6. OSMAN KAYA
  7. BİLGE DENİZ KAZANCI
  8. ÖZGE ARIK
  9. CANER DİNC
  10. TURGAY TÜRKMEN

Artırılmış Gerçekli Atölyesi / Vali Muammer Güler SBL - Beylikdüzü
Asil Liste
  1. DEMET GÜNDÜZ
  2. FİLİZ ÖZBAŞ ZORLUCAN
  3. MUSTAFA İBRAHİM ALOĞLU
  4. ZAFER BOLATLI
  5. MUHAMMET BURAK OLGUN
  6. MERVE ARIK
  7. MEHMET UYSAL
  8. CEMİLE BİLGİLİ
  9. ŞEVKET YILMAZ
  10. DİLEK ÖLMEZ
  11. FATMA KOÇ
  12. FATMA GÜLŞEKERCİ
  13. SONGÜL YAMAN
  14. AHMET BIYIK
  15. ZEYNEP NUR COŞKUN
  16. ÖZKAN AKDUGAN
  17. ÇİGDEM BENZER
  18. GÜLÇİN SEL
  19. SERKAN KULAKSIZOĞLU
  20. ALİ CAN ÇETİN
Artırılmış Gerçekli Atölyesi / Vali Muammer Güler SBL - Beylikdüzü
Yedek Liste
  1. KEVSER KILIÇ
  2. HATİCE ÇELİK
  3. SEMRA KAHVECİ
  4. GÜL BALLI
  5. BURCU ASLAN ALTINKÖK
  6. HAKAN ARI
  7. NAZLI DEMİRTAŞ
  8. OLCAY EYYUPOĞLU
  9. MURAT DOĞAN
  10. NECLA DAŞTAN

Artırılmış Gerçekli Atölyesi / Emlak Konut Ortaokulu - Ataşehir
Asil Liste
  1. GÖNÜL AYDOĞMUŞ
  2. DEMET GÖK
  3. HÜLYA KONAK
  4. BAŞAK KÖK
  5. NİLGÜN MÜLDÜR ŞEN
  6. ÖZLEM KARAKAŞ
  7. ÖZKAN GÜMÜŞ
  8. EYUP SUCU
  9. UFUK VURAL
  10. MUGE MOR HERCİHAN
  11. BEKİR BAYRAK
  12. FARUK ŞENEL
  13. BURÇİN SANCAK
  14. FATİH ANAR
  15. GÜLCAN İZCİ
  16. TUBA CEBECİ
  17. AYŞEGÜL AYAŞLI
  18. ÇETİN ARSLAN
  19. SEVGİ GULTEKİN
  20. ALİ BAŞER
  21. TUĞBA AKIN
  22. ÖZGÜR ALGÜN
  23. MELİKE ÖZER ÇETİNKAYA
  24. NURAY ÇETİN
  25. MUSTAFA ERİLLİ
Artırılmış Gerçekli Atölyesi / Emlak Konut Ortaokulu - Ataşehir
Yedek Liste
  1. TUNCAY KARAKAŞ
  2. ZEYNEP CANKURT
  3. ERMAN AKBUDAK
  4. SERTAÇ ÇETİNKAYA
  5. AYSUN ASLANER ÇELİK
  6. DERYA GÖKGÖZ
  7. GAMZE DİKMENLİ VARDAR
  8. FATMA YILDIRIM
  9. MUTLU ÖNKAL
  10. BESİME CEVHER GÜNERİ

İletişim
Koordinatör: Bayram Gaygusuz
bayramgaygusuz@gmail.com

Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Akademisi

Akademiden haberle için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenisi rica ederiz.

İletişim
Koordinatör: Tuba Nur Ungan
tubanurungan@gmail.com

Yönetici Akademisi

Akademiden haberle için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenisi rica ederiz.

İlk Öğretmen Akademsi Montessori Atölyesi

Akademiden haberle için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenisi rica ederiz.

İletişim
Koordinatör: Mehmet Polatoglu
polatoglumehmet@gmail.com

Astronomi ve Uzay Bilimleri Enstitüsü

Akademiden haberle için @Ist_Akademiler hesabını takip etmenisi rica ederiz.

Asil Liste
  1. ADVİYE MUTLU
  2. ALEV ARSLAN
  3. AYTÜL ÖGE
  4. BANU KARA
  5. BELKIS BÜKÜM
  6. CEM CEMİL YEŞİL
  7. DERYA SORAN
  8. DUYGU DEMİRBAŞ
  9. ERTAN ÇETİNKAYA
  10. EZGİ KİRMAN ÇETİNKAYA
  11. FAİK ÖZATA
  12. FATİH ANAR
  13. FİGEN YILDIZ
  14. HAVVA ERÇELİK
  15. HAYRİYE ZENGİN TEPEKUYU
  16. HİLAL ARSLAN
  17. İLKNUR KARABACAK
  18. İLYAS PARSAK
  19. KEVSER OKUR KARATEKE
  20. KÜBRA SÖZEN
  21. MEHMET ALİ ÖZTÜRKERİÖZÜ
  22. MİRAY YAVUZ
  23. MUHARREM ÖZDEMİR
  24. MUSA ALKAN
  25. MÜNEVVER UGUR
  26. NAZMİYE TÜRKOĞLU
  27. NEBİHE NUR YANAK
  28. NİLÜFER ULUDAĞ
  29. ÖZGE KAYAM
  30. ÖZHAN FENERCİ
  31. ÖZLEM ZEYBEK
  32. SEMİHA YAVUZ
  33. SERHAT ÇEVEN
  34. SERVET GÜLERYÜZ
  35. TUGBA SANCAK
  36. UĞUR DÜNDAR
  37. YELİZ SUBAŞI
  38. YEŞİM KAYA
  39. ZEHRA ERÇELİK
  40. ZEHRA ERKAN İVGİN
Yedek Liste
  1. AYŞEGÜL CAYVAZ
  2. YASEMİN TEMİZ
  3. ERDAL KOLUAÇIK
  4. SİBEL AÇIK
  5. ELMAS GÜNEY
  6. RAVZA SAVAŞ
  7. MAŞİDE ŞAMCI
  8. ZEYNEP AYDOĞDU
  9. REYHAN ÖZ YILDIZ
  10. SELİM SUR

İletişim
Koordinatör: Zeynep Zengin
zenginze@hotmail.com